سیاست حفظ حریم خصوصی ویرا مارکت

سیاست حفظ حریم خصوصی شما در فروشگاه آنلاین ویرا مارکت چگونه است؟ ویرا مارکت کیست؟ کجاست؟ و چه کار می کند؟

فروش لپ تاپ استوک – لپ تاپ صنعتی – لپ تاپ وورکستیشن و … 

آدرس سایت ویرا مارکت:

https://vira-market.com

شماره های ارتباطی ویرا مارکت:

0911111111

 

آدرس های ایمیل ویرا مارکت:

ایمیل دریافت نظرات و پیشنهادات ویرا مارکت :

info[at]vira-market.com

ایمیل پشتیبانی ویرا مارکت :

support[at]vira-market.com

 

همچنین ما اسکریپت پشتیبانی آنلاین را در سایت جهت رفاه حال مشتریان گرامی مان قرار داده ایم که از این طریق نیز می توانید با کارشناسان پشتیبانی در ارتباط باشید.

توجه نمایید که در صفحه ارتباط با ما یا تماس با ما می توانید راههای ارتباطی را دیگری را نیز ببینید.

 

 

ما کدامیک از اطلاعات شخصی شما را جمع آوری میکنیم؟ و به چه دلیل؟

وب‌سایت (فروشگاه آنلاین) ویرا مارکت طبق قوانین جرایم رایانه‌ای متعهد می‌شود که اطلاعات شما کاربران و مشتریان و همچنین همکاران عزیز را با استفاده از تمام امکانات و منابع خود محافظت نماید و به هیچ‌ عنوان این اطلاعات را در اختیار موسسات و سازمان‌های دیگر به منظور تبلیغات یا خدمات دیگر ارایه ندهد.

اطلاعاتی همچون دفعات بازدید، مدت زمان بازدید،‌ نسخه‌ی مرورگر و بسیاری اطلاعات فنی دیگر تنها به منظور بهبود خدمات استفاده خواهند شد و ارتباطی با اطلاعات شخصی فرد نخواهد داشت. این اطلاعات نیز به هیچ عنوان به سازمان‌های ثالث فروخته یا ارایه نخواهد شد و تنها به عنوان بهینه‌سازی همین فروشگاه آنلاین استفاده خواهد شد.

وقتی بازدیدکنندگان، نظری در وبسایت منتشر می‌کنند، ما داده‌هایی را که در فُرم نظرات به جا مانده جمع‌آوری می‌کنیم. ضمنا برای شناسایی هرزنامه‌ها، نشانی IP (نشانی پروتکل اینترنت) کاربران را نیز جمع‌آوری می‌کنیم.

در به اشتراک گذاشتن تصاویر در وبسایت باید از قرار دادن تصاویری که حاوی داده‌هایی درباره‌ی موقعیت مکانی مشخص (EXIF GPS) هستند، خودداری کنید.

همچنین کاربران وب‌سایت (فروشگاه آنلاین) ویرا مارکت کاملا اختیار دارند اطلاعات شخصی خود را که به هنگام ثبت‌نام در اختیار ما قرار داده‌اند پاک نمایند.

توجه داشته باشید که داده‌های شخصی تنها با تعامل کاربر با سایت ایجاد می‌شود. این داده‌ها از پروسه‌های فنی مانند فرم‌های تماس، نظرات، کوکی ها، آمارها و جایگذاری شخص ثالث نیز تولید می‌شود که در ادامه تمامی آنها را توضیح خواهیم داد.

همچنین از کاربران درخواست داریم حتما موارد امنیتی را رعایت نمایند و هر زمان قصد دارند در جایی ثبت‌نام کنند یا اطلاعات شخصی خود را وارد نمایند به آدرس وب‌سایت توجه کنند چرا که فروشگاه آنلاین ویرا مارکت مسئولیتی در قبال لینک‌های خارج از فروشگاه آنلاین ویرا مارکت ندارد.

به طور پیش‌فرض وب‌سایت (فروشگاه آنلاین) ویرا مارکت هیچ اطلاعات شخصی حساس در مورد بازدیدکنندگان جمع آوری نمی‌کند و تنها اطلاعات نشان داده شده روی صفحهٔ پروفایل کاربرانی که نام‌نویسی کرده‌اند را جمع آوری می‌کند.

حفظ حریم خصوصی شما در بخش دیدگاه‌های ویرا مارکت

برابر سیاست حفظ حریم خصوصی ویرا مارکت، هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم ’s آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

حفظ حریم خصوصی شما در بخش رسانه و فایل های تصویری ویرا مارکت

اگر بنا به دلایلی تصاویری را در وبسایت آپلود می کنید، نباید تصاویری با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) را آپلود نمایید. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

حفظ حریم خصوصی شما در بخش فرم‌های تماس

به طور پیش فرض، وردپرس یک فرم تماس را شامل نمی‌شود. اگر از یک پلاگین فرم تماس استفاده می‌کنید، از این بخش استفاده کنید تا توجه کنید که چه اطلاعات شخصی هنگام ثبت نام یک فرم تماس، و چه مدت آن را نگه دارید. به عنوان مثال، شما ممکن است توجه داشته باشید که شما درخواست ارسال فرم تماس را برای یک دوره مشخص برای اهداف خدمات مشتری نگه دارید، اما از اطلاعاتی که از طریق آنها برای اهداف بازاریابی ارسال شده است استفاده نمی‌کنید.

حفظ حریم خصوصی شما در بخش کوکی‌ها

برابر سیاست حفظ حریم خصوصی ویرا مارکت، اگر شما نظر خود را در سایت ویرا مارکت ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. با توجه به تنظیمات وب سایت ویرا مارکت، این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید “مرا به خاطر بسپار”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

تجزیه و تحلیل

در این بخش باید توضیح دهید که از چه ابزار تحلیلی استفاده می‌کنید، کاربران چگونه می‌توانند از ردیابی تحلیلی مستثنی شوند و اگر ارائه‌دهندهٔ ابزار تحلیلی، سیاست حریم خصوصی دارد، پیوند آن را اضافه کنید.

به طور پیش‌فرض وردپرس هیچ داده تجزیه و تحلیل را جمع آوری نمی‌کند. با این حال، بسیاری از حساب‌های میزبانی وب برخی از داده‌های تجزیه و تحلیل ناشناس را جمع آوری می‌کنند. شما هم‌چنین ممکن است یک افزونهٔ وردپرس را نصب کنید که خدمات تجزیه و تحلیل را فراهم می‌کند. در این صورت، اطلاعات را از آن افزونه در این‌جا اضافه کنید.

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

در این بخش، شما باید همه ارائه دهندگان شخص ثالث را که با آنها به اشتراک می‌گذارید، از جمله شرکای، سرویس‌های مبتنی بر ابر، پردازنده‌های پرداخت، و ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث نامگذاری و فهرست کنید، و توجه داشته باشید که چه داده هایی را با آنها به اشتراک می‌گذارید و چرا. پیوستن به سیاست‌های حفظ حریم خصوصی خود را در صورت امکان.

بطور پیش‌فرض وردپرس هیچ اطلاعات شخصی را با کسی به اشتراک نمی‌گذارد.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مطابق با سیاست حفظ حریم خصوصی ویرا مارکت تمامی تلاش ما در ویرا مارکت این است که تمامی مقالات موجود در این سایت را بصورت اختصاصی ایجاد نماییم. با این حال ممکن است که محتواهایی (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) را با قید منبع در سایت ذکر کنیم که در این صورت مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتاری دقیقا با رفتار وب سایت شخص ثالث که از آن بازدید کرده است داشته باشد.

به عبارت دیگر اگر محتوایی از وبسایتی دیگر در وبسایت ما قرار بگیرد، عینا در قالب و به شکلی که در همان وبسایت دیده می‌شود، منتشر خواهد شد.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید. مثلا در صورتی که دارای حساب کاربری در آن وب‌سایت باشید، تعاملات شما با محتوا بررسی خواهد شد.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

طبق سیاست حفظ حریم خصوصی ویرا مارکت اگر یک نظری را اضافه کنید، در این صورت نظر و متا دیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند.

کاربرانی که در وبسایت ما ثبت‌نام می‌کنند، اطلاعات کاربری‌شان نیز حفظ و ذخیره می‌شود. تمام کاربران می‌توانند اطلاعات خود را مشاهده کنند، آنها را ویرایش کنند یا اطلاعات شخصی خود را هر وقت که مایل باشند، پاک کنند. (فقط امکان تغییر نام کاربری وجود ندارد). 

توجه فرمایید که مدیران وب سایت ویرا مارکت می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند. (مثلا برای تغییر نقش کاربر از مشتری معمولی به همکاری، جهت نمایش قیمتهای همکاری).

 

 سیاست حفظ حریم خصوصی ویرا مارکت
سیاست حفظ حریم خصوصی ویرا مارکت

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این وبسایت، صاحب حساب کاربری باشید، یا نظری به اشتراک بگذارید، حق درخواست فایل داده‌های شخصی خود -یعنی داده‌هایی که ما از شما دریافت و نگهداری کرده‌ایم- را دارید. این داده‌ها شامل هر چیزی است که در وبسایت بر جای گذاشته‌اید.

ضمنا حق درخواست برای پاک کردن تمام داده‌های شخصی‌تان نیز کاملا محفوظ است. البته این داده‌ها مواردی را که برای اهداف مدیریتی، قانونی و امنیتی در اختیار داریم، شامل نمی‌شود.

توجه داشته باشید که در هر زمانی می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های شما مشتریان و بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ (مانند آکسیمیت) بصورت خودکار بررسی شوند.

داده های شما نیز به هیچ سرور دیگری ارسال نخواهند شد و فقط در سرور مخصوص ویرا مارکت نگهداری خواهند شد.

اطلاعات تماس

اطلاعات تماس ویرا مارکت در بخش های گوناگون وب سایت وجود دارند که می توانید در هر صفحه از وب سایت آنها را مشاهده نمایید.

اطلاعات اضافی

بعد از به اشتراک گذاشتن نظر در وبسایت، شما می توانید تصمیم بگیرید که نام، نشانی ایمیل و وبسایت‌تان در کوکی ذخیره بشود یا خیر. در این زمینه حق انتخاب دارید اما در صورت پذیرش ذخیره‌ی اطلاعات در کوکی، در مراجعات بعدی خود به وبسایت برای اشتراک‌گذاری نظرات، نیاز به پُر کردن فرم اطلاعات نام‌برده نخواهید داشت.

همانگونه که گفته شد ( طبق سیاست حفظ حریم خصوصی ویرا مارکت ) ماندگاری کوکی‌ها در وبسایت به مدت حداقل ۱ سال است.

اگر در وبسایت دارای حساب کاربری باشید و با آن به وب وارد بشوید، ما اقدام به تنظیم کوکی موقت برای شما می‌کنیم تا مشخص شود که مرورگر شما پذیرای کوکی‌ها هست یا خیر. این کوکی شامل هیچ داده‌ی شخصی و خصوصی نیست و با بستن مرورگرتان متوقف می‌شود.

بعد از اینکه به حساب کاربری خود در وبسایت وارد می‌شوید، چندین کوکی برای ذخیره‌ی اطلاعات ورودتان و انتخاب‌هایی که در صفحه‌ی وبسایت صورت داده‌اید، نصب و تنظیم می‌شوند.

کوکی‌های ورودی به مدت ۲ روز فعال هستند و اطلاعات انتخاب صفحاتی که داشته‌اید نیز در طول ۱ سال در دسترس قرار خواهند داشت. اگر گزینه «من را به خاطر بسپار» را انتخاب کنید، در طول ۲ هفته، ورود شما بدون نیاز به وارد کردن مجدد اطلاعات برای ورود خواهد بود.

در صورتی که از حساب کاربری خود خارج بشوید، کوکی‌های ورود از بین می‌روند.

اگر مقاله‌ای را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی جانبی در مروگرتان ذخیره می‌شود. این کوکی حاوی هیچ‌گونه داده‌ی شخصی و خصوصی نیست و خیلی ساده فقط شناسنامه پُستی را که ویرایش کرده‌اید، نشان می‌دهد. این کوکی نیز پس از ۱ روز منقضی می‌شود.

فروشگاه آنلاین ویرا مارکت از کوکی‌ها تنها به منظور تجربه بهتر کاربر استفاده می‌کند و به هیچ‌عنوان مصارف تبلیغاتی یا مواردی که کوچکترین مزاحمتی برای کاربر داشته باشد برای این کوکی‌ها در نظر گرفته نخواهد شد.

چگونه از اطلاعات شما حفاظت می‌کنیم

ما در سیاست حفظ حریم خصوصی ویرا مارکت می‌دانیم که امنیت و حریم خصوصی برای شما مهم هستند – این موارد برای ما نیز مهمند. ما تأمین امنیت بالا را در اولویت قرار داده و به شما اطمینان می‌دهیم که اطلاعات شما ایمن و زمانی که به آنها نیاز دارید در دسترس هستند.

چه رویه‌های نقض اطلاعات در حال حاضر وجود دارد

در این بخش، شما باید روشهایی را که برای مقابله با نقضهای اطلاعاتی، پتانسیل یا واقعی، مانند سیستمهای گزارشگری داخلی، مکانیزمهای ارتباطی، و یا مشکلات احتمالی دارید، توضیح دهید.

چه چیز جدیدی از داده‌ها دریافت می‌کنیم

وب سایت ویرا مارکت از طریق اشخاص ثالث، از جمله تبلیغ‌کنندگان، داده‌هایی درباره کاربران، هیچ داده ای را دریافت نمی‌کند.

تصمیم گیری خودکار و / یا پروفایل ما با داده‌های کاربر انجام می‌شود

وب سایت ویرا مارکت هیچ سرویسی که شامل تصمیم گیری خودکار باشد را ارائه نمی‌دهد.

الزامات افشای قانونی صنعت

اگر عضو جامعه صنعتی با قوانین نظارتی خاص هستید و یا مشمول قوانین افزوده حریم خصوصی می‌شوید، ضروری است که اطلاعات آن را در اینجا مطرح کنید.

شما نظارت کنید

بدون شک احتمال این وجود دارد که در بخشی از سایت مشکل خاصی بوجود بیاید یا اینکه لینکی به خارج از سایت حتی در بخش نظرات وجود داشته باشد که امنیت اطلاعات شخصی کاربران عزیزمان را به مخاطره بیاندازد، در هر شرایط و موقعیتی ما نیازمند نظارت دقیق شما کاربران هستیم و در صورت مشاهده‌ی هر گونه مشکلی، درخواست می‌کنیم که به بخش تماس با ما فورا اطلاع دهید و به طور کامل مشکل را توضیح دهید.

اینگونه ما نیاز با خیالی آسوده تر از حریم خصوصی شما محافظت خواهیم کرد و می‌دانیم که حتی اگر چشمان ما توان مشاهده همه مشکلات را نداشت، نظارت شما ما را هدایت خواهد کرد. 

مشاوره رایگان ویرا مارکت

نیاز به راهنمایی داری؟ شماره تو بزار باهات تماس میگیریم